O nás

 

Naša firma bola založená v roku 1996, kde našou prioritou boli služby obyvateľom v oblasti obuvníctva, brašnárstva, a tiež so zameraním na protetické a zdravotné pomôcky. Postupne sme začali predávať drobný tovar a obuv. Nakoľko bol veľký dopyt po pracovných odevoch, začali sme postupne vyrábať montérkové súpravy podľa požiadaviek konkrétnych firiem vrátane pracovnej obuvi. Boli to jednoduché vzory a základné typy obuvi.

 

Postupne sa zvyšovali nároky na ochranu v podobe oceľovej špice, oceľovej planžety, prípadne zvýšené nároky na olej, kyselinu alebo antistatiku.Neskôr sme  aj so spoluprácou s inými firmami začali na trh uvádzať pracovné odevy, obuv, rukavice a kompletnú ochranu hlavy, zraku, sluchu a aj dychu v rozšírenej podobe svetovych značiek. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka tak, aby jeho požiadavky boli naplnené kvalitne a rýchlo s perspektívou do budúcnosti, aby zákazník mal dôvod a chuť sa vracať naspäť s tým vedomím, že v našej firme má stabilné zázemie.

 

Sme si vedomí toho, že náš zákazník má u nás nielen rýchlo zabezpečenú objednávku, ale aj servis, ktorý zahŕňa vybavenie reklamácii či kompletné info o daných produktoch vhodných pre dané odvetvie, na ktorú je určená konkrétna pomôcka. Budeme vďačny za každý Váš dotaz a radi odpovieme na Vaše otázky.