Kategórie
Novinky
Virtuálna prehliadka predajne

Našu predajňu v Piešťanoch si môžete pozrieť kliknutím sem.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Výrobcovia / značky

Hľadáme posily

Úvod Kontaktujte násKariéra v GLX

voľné pozície:

1. obchodný zástupca (Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky, Bansko-Bystrický, Žilinský, Košický kraj)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame mimoriadne dobré finančné ohodnotenie. Tí najlepší si môžu za 15 odpracovaných dní v mesiaci zarobiť aj viac ako 1500 eur. Vyžadujeme férový prístup, samostatnosť, prácu v teréne a priamy predaj zákazníkovi (B2B)

Hlavná náplň práce na pozícii bude:
  • predaj pracovného oblečenia, príslušenstva a pracovnej obuvi
  • oslovovanie nových klientov (fyzické a právnické osoby)
  • rozširovanie databázy
  • starostlivosť o svojich, po zaučení i stálych klientov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilná spoločnosť - na trhu viac ako 10 rokov
  • flexibilný pracovný čas
  • zľavy na nákup tovarov
  • kariérny rozvoj a dynamický profesný rast
  • školenie hradené spoločnosťou (príspevok na auto, management, základy obchodovania, ukážka v teréne)

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ vás pozícia zaujala, chcete si zarobiť a zaujímajú vás automobily, neváhajte nás kontaktovať.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti GLX Slovensko s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • komunikačné schopnosti
  • pracovné nasadenie a časová flexibilita
  • skúsenosti s predajom nie sú podmienkou, vítame hlavne chuť do práce
  • znalosť v oblasti pracovného tovaru výhodou - nie je podmienkou - zaučíme Vás
  • vodičský preukaz skupiny B - podmienkou

Kontaktná osoba: Rudolf Jankovič 0905474429

Napíšte nám

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]